Hakel 70933 HIG24VDC

Hakel 70933 HIG24VDC

Sledování stavu izolace ISOLGUARD HIG24VDC vyráběn firmou HAKEL je určen pro sledování izolačního stavu systémů IT napájení s jmenovitým napětím 24V DC.

Přístroj průběžně monitoruje izolační stav pozitivního a negativního výstupu z izolovaného napájecího systému proti ochrannému vodiči PE.

 Výstupu - Bezpotenciálový spínací kontakt signalizačního relé hlášení poruchy FAULT sepne při poklesu izolačního odporu pod kritickou mez Rcrit .

Porucha je také indikována pomocí LED na čelním panelu. Sledování stavu izolace je vybaveno zobrazením číselné hodnoty měřeného izolačního odporu.

K dispozici jsou tlačítka pro nastavení parametrů pro sledování stavu izolace zařízení a signalizační LED diody pro zobrazení stavu řízené sítě a samotného zařízení.

Je možné připojit sledování stavu izolace k panelu MDS-D opatřené dotykovou obrazovkou prostřednictvím rozhraní RS485. Panel MDS-D zobrazuje aktuální naměřené

hodnoty a aktuální nastavení sledování stavu izolace. HIG24VDC může komunikovat s hlavním počítačem přes RS485 průmyslovou sběrnici s protokolem odvozeným

z protokolu PROFIBUS. 

PDF Datasheet

  • Zobrazení: 5663
  • Výrobce: HAKEL TRADE
  • Kód výrobku: Hakel 70933 HIG24VDC
  • Dostupnost: Na skladě
  • 408,00€

Tagy: Hakel 70933 HIG24VDC, hlídač izolačního stavu, IT soustava